Servis a údržba automobilů

 Provádíme servisní prohlídky automobilů, výměny olejů a filtrů, kompletní opravy brzdových systémů včetně ABS a ESP, diagnostika řídících jednotek, prohlídky vozidel a diagnostika závad, kontrola a opravy podvozkových částí automobilů.

Pneuservis

Provádíme přezouvání pneumatik včetně vyvážení, opravy defektů pneumatik. Předsezoní přezouvání a výměna pneumatik. Servis a opravy systémů monitorování tlaku pneumatik TPMS.  

Kontrola a seřízení geometrie náprav

Kontrola a případná oprava zavěšení náprav automobilů včetně přesného seřízení geometrie laserovou technologii, zajistí ideální ovládání vozidla, komfort a bezpečnost jízdy. Správné seřízení geometrie náprav snižuje opotřebení pneumatik, snížení spotřeby paliva a v neposlední řadě bezpečné ovládání vozidla. 

Čištění komponentů ultrazvukem

Některé součásti motoru se během provozu zanáší úsadami olejů a spalin. Vstřikovače, AGR ventily, škrtící klapky a jiné komponenty sacího a vstřikovacího systému. Čištění ultrazvukem je velmi šetrné a neinvazivní odstranění i těch nepatrných nečistot a úsad z komponentů těchto součástek. 

Příprava a provedení STK a emise

Po kontrole vozidla a případné opravě zajistíme pravidelnou prohlídku vašeho automobilu na STK a měření emisí.

Diagnostika

Provádíme diagnostiku řídících jednotek všech běžných značek automobilů moderními diagnostikami VAG, TEXA, Delphi. Zabýváme se lokalizací závad běžnými způsoby výpis závad z řídících jednotek, logováním dat z řídících jednotek během provozu, diagnostika funkce senzorů, snímačů a ostatních komponentů vozidla osciloskopem. 

Dekarbonizace motorů

Ve spolupráci s dodavatelem produktů firmy BG Products Inc. provádíme dekarbonizaci spalovacích motorů. Čištění a dekarbonizace sacího traktu motoru. Dekarbonizace vstřikovací soustavy naftových i benzinových motorů. Produkty BG používáme i při běžných údržbách motorů jako prevence před zanesením, zakarbonováním částí motoru. 

Klimatizace

Kompletní servis, údržba a opravy systémů klimatizace automobilů. Desinfekce výparníku klimatizace, výměna pylových filtrů. Kontrola funkce a výkonu klimatizace. Opravy a výměna tlakových potrubí, detekce úniku chladiva, diagnostika senzorů a ovládacích prvků. Kontrola, oprava, výměna kompresorů klimatizace. Plnění systémů klimatizace s chladivem R134 a R1234.

Výměna oleje v automatických převodovkách

Provádíme výměny olejů v automatických převodovkách běžných značek automobilů. Výměnu oleje provádíme speciálním přístrojem s kterým zaručíme kvalitní a veškerou výměnu opotřebovaného oleje. Výměna oleje zahrnuje proplach skříně převodovky speciálním přípravkem.